תוצאות מיידיות

טחורים? לא בשבילך

בין הסיבות לכך ששיטת האל דופלר לטיפול בטחורים אינה מוכרת ומפורסמת דיה היא עלותו הגבוהה של המכשור וחוסר הניסיון בשיטה זו בטיפול בטחורים. רק לפרופסור שכטר מנהלה והמנתח הראשי יש ניסיון של למעלה מ-1400 מטופלים !!! והתוצאות מדברות בעד עצמן .
 
הטיפול השכיח הנהוג בטחורים הוא קשירה מכאיבה או ניתוח פולשני המצריך אשפוז, הרדמה מלאה והחלמה איטית ודואבת. הקשירה איננה יעילה כל כך אם לא מאתרים את העורק שגורם להיווצרות הטחור. הטיפול בלייזר כואב. בקיצור – שלל סיוטים שלא מבטיחים כי נפטרת מהטחורים לאלתר ולתמיד.
אז יש לך טחורים? את\ה לא אשמ\ה, גם אם לא שתית די מים ולא אכלת סיבים מספיק וגם אם התאפקת פה ושם. זה קורה גם מסיבות גנטיות. אם כל הסבל הזה הוא לא בשבילך ואת מחפשת תוצאות מידיות "פרוקטוטק" זאת התשובה .
 

טחורים השיטה המתקדמת בעולם : האל דופלר

הטיפול המודרני בטחורים פוטר אותך גם מהטחורים וגם מהטיפולים הקשים שהיו ועודם נהוגים עד כה. שמו הוא האל דופלר. הפטנט הזה נגלה לרופא יפני אחד בשנות התשעים ומאז שודרג באירופה ועבר לשימוש נרחב בעולם. אלפים כבר טופלו בו בהצלחה. טכנולוגית, מדובר בשכלול של מכשיר אולטרה סאונד המשמש לבדיקת כלי דם ולשמיעה של דופק. המכשיר האל דופלר מאתר בדייקנות את כלי הדם הגורמים להיווצרות הטחורים וכך מתקבל טיפול מדויק ויעיל שגם מונע את היווצרותם של טחורים באותם כלי דם בשנית. הטיפול נמשך שלושים-ארבעים דקות ואינו מצריך הרדמה, אבל אם תרצי תוכלי או תוכל לקבל אלחוש מקומי.
 
לסיכום : שיטת הטיפול HAL DOPPLER   יתרונות רבים על פני שיטות הטיפול האחרות המוצעות :
 
  1. -הטיפול מתבצע במרפאה ע"י רופא מומחה מוסמך, ,פרופסור פנחס שכטר , ללא הרדמה וכאבים וכמובן ללא אשפוז.
  2. -מובטח ריפוי מוחלט בטיפול אחד.
  3. -אין צורך בהכנה.
  4. -הטיפול אמבולטורי והשיפור מיידי.
  5. -הסימפטומים הפוגעים באיכות החיים של הסובלים מבעיות טחורים משתפרים ונעלמים ברוב המקרים.
  6. -שיטה אידיאלית לחולים שעברו ללא הצלחה טיפולים שונים בעבר.
  7. - מיקום נח וקל בצפון תל אביב , חנייה תת קרקעית בשפע